Dostawcy

Brak dostawców

Wszystkie bestsellery
Ściągacze zawieszenia
Ściągacze zawieszenia

Ściągacze zawieszenia

Aktywne filtry

Indeks: MGS01302A

Marka: MAGNUS

Zestaw tulei do zawieszenia

Zestaw 20 tulej do wyprasowywania/ wprasowywania tulei metalowo gumowych na samochodzie bez konieczności demontażu wahaczy, belek.Średnica wewnętrzna:34-72 mmŚrednica zewnętrzna: 44-82 mm2 płyty4 śruby utwardzane z łożyskiem oporowymZestaw można stosować na prasie hydraulicznej.
Cena 520,29 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MGS01392B

Marka: MAGNUS

Ściągacz przegubów napędowych

Szybko demontuje przegub z wału napędowego bez uszkodzenia jego elementów.Zmniejsza ryzyko uszkodzenia przekładni. Pasuje do większości aut. Nowy ulepszony kształt z łatwiejszym podejściem.Ściąganie przez pokręcanie śrubą.
Cena 110,58 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MGS01023

Marka: MAGNUS

Zestaw ściagaczy do łożysk kół przednich

Zestaw do montażu i demontażu łożysk piast przednich bez konieczności demontażu przegubów i kolumn.Szybki i prosty w użyciu.Odpowiedni dla większości samochodów z napędem na przednie koła.Wytrzymałe utwardzane śruby i tuleje z czarnym fosforanem odporne na korozję.Może być używany z kluczem udarowym
Cena 310,21 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MGS01654

Marka: MAGNUS

Hydrauliczny ściągacz do piast 12 ton

Hydrauliczny ściągacz do piast 12 ton 12-tonowy siłownik hydrauliczny. Specjalny do sklejonych i zardzewiałych wałów napędowych. Pasuje do 4 i 5-otworowych piast z otworem o średnicy od 98 do 125 mm. Do samochodów typu SUV i lekkich ciężarówek. Wrzeciono można obracać ręcznie lub grzechotką.
Cena 369,18 zł
Więcej
Dostępny